Better Go

by Edward Jassan Mtinya
(Tanzania)


So never ever Go Back
Mbele me na focus
So what I do right now
Mbele njia Nanyoosha
Pigana sana pigana sana(No mercy)
Haters Ni**a you (Mtanikoma)
Ndo hivi navyofanya kila siku
Na get busy kwa mapesa mikwanja tu
So never ever Go back
Nipe ramani and then watch watch

(Better Go)

I don't what is about Me
But I found myself super high
Wacha waonge kuhusu Me
What doesn't kill only Make me stronger anh
And I got that Power namiliki Man
Struggle hustle sana na muziki then
Niache haya maisha ya dhiki daily enh
So never ever Go back
Nipe ramani and then watch watch ooh
Ohhh

(Better Go)

Click here to post comments

Join in and write your own page! It's easy to do. How? Simply click here to return to Post Your Lyrics.